KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13546592

nr 1354 6592

Attila Balla

(f. 1959), Ungern

Carborundumetsning, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), 1986, bladets mått: 107x78 cm

(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.

Utrop:

500 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:25:31

Attila Balla

Läs mer om Attila Balla